Am fost aseara de-am vazut Usturoi - The Movie. Gropare, te-am facut om bogat, noi, cei 6 spectatori cati am fost in sala aia de la Cinema Republica. Imi pare rau, se pare ca in Moldova lui Fane Babanu' nu ai aceeasi priza la public precum in Ardeal.
Mlastina disperarii
Dupa ce am dat gata cartea lui Pavlovici, trebuia sa o citesc pe cea a lui Goma, conform celor afirmate aici.
(ne)mândria de a fi român
Am sa zic cate ceva din ce gandesc eu despre un subiect pe care il vad atins de multi omuleti in mediul online, si nu numai: (ne)mândria de a fi român.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)


